Testy urządzeń do druku opakowań:

W ostatnich tygodniach firma NANOO Printers włożyła wiele wysiłku w testowanie nanotechnologii pod kątem jej zastosowania w druku opakowań. Przygotowaliśmy kompletną technologię druku na papierze, kartonach, kartonach, a także na papierach etykietowych, laminatach.

Na rynku istnieje kilka technologii druku cyfrowego, które są wykorzystywane w druku opakowań, jednak żadnej z nich nie można porównać pod względem jakości druku i wydajności dostępnych urządzeń z klasycznymi technologiami, takimi jak druk offsetowy, fleksograficzny czy rotograwiurowy. Nanoprint to pierwsze rozwiązanie cyfrowe, które oferuje użytkownikowi taką samą lub lepszą jakość: doskonałą jakość detali oraz kolorystykę zgodną ze wszystkimi standardami druku. Nie bez znaczenia jest możliwość drukowania na tych samych podłożach, co w klasycznych technologiach bez konieczności wstępnego przygotowania. Prostota nowej technologii sprawia, że jest ona tania i łatwa do wdrożenia w każdej drukarni.

Biorąc pod uwagę kryteria jakościowe i cenowe, jesteśmy przekonani, że druk opakowań nanodrukarkami będzie sukcesywnie uzupełniał ofertę dotychczasowych, dominujących technologii druku.

W ramach rozwoju naszych usług nasza firma zaprosiła kilkadziesiąt opiniotwórczych firm z Polski, a także Niemiec, Bułgarii i Słowacji do wspólnego przeprowadzenia testów i porównania produktów poligraficznych wykonanych z aplikacjami wykonanymi techniką offsetową, technologie druku fleksograficznego i cyfrowego UV. Każdej z firm zaproszonych do testów zapewniliśmy możliwość pełnego przetestowania sprzętu NANOO i wyrażenia opinii na temat jego przydatności w branży opakowaniowej. Jesteśmy przekonani, że nasi potencjalni klienci docenią doskonałą jakość druku i strukturę powierzchni zadruku, która do złudzenia przypomina druk offsetowy i fleksograficzny czy możliwość druku na niemal wszystkich podłożach stosowanych w klasycznym druku offsetowym i fleksograficznym.

Nanodruk jest obecnie najtańszą technologią druku cyfrowego na rynku, co czyni go ciekawą i opłacalną alternatywą dla branży opakowaniowej. Kilka firm odpowiedziało na nasze zaproszenie i wyraziło gotowość do testów, a kolejne zgłoszenia to tylko kwestia czasu. Skala testów pozwoli nam na zebranie wniosków i spostrzeżeń, które umożliwią wprowadzenie ewentualnych poprawek lub dostosowanie parametrów maszyn drukarskich do oczekiwań poszczególnych klientów. Różne wymagania, charakterystyka drukowanych materiałów czy oczekiwane efekty końcowe są prawdziwym poligonem doświadczalnym dla naszej technologii. Jednak dopiero w praktyce będzie można przetestować jego użyteczność i określić przewagę nad standardowymi technikami drukarskimi.

Jeśli masz pomysł na wykorzystanie innowacyjnej technologii cyfrowej, chciałbyś przetestować nasze urządzenia i wykorzystać ich unikalne możliwości w swojej firmie, napisz do nas na adres info@nanooprinters.eu – Będzie nam bardzo miło Cię zaprosić dołączyć do naszego zespołu ekspertów/testerów.